top of page

Прийом дітей до 1 класу 2021 - 2022 навчальний рік

unnamed1.jpg

Для зарахування до 1 класу необхідно надати заяву про зарахування за зразком. До заяви обов'язково додають: копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа) оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о.

Першочергове зарахування за місцем проживання

Першочергово до 1 класу зараховують дітей, місце проживання яких на території обслуговування ЗЗСО підтверджене. Для цього батьки надають документи, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу.

Джерело: https://www.pedrada.com.ua/article/2636-priyom-do-pershih-klasv-u-2021-rots

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту.

До уваги батьків майбутніх першокласників! З 03.04. 2023,розпочинається прийом заяв до першого класу. Заяви приймаються до 01.06.2023 р. Перелік документів для вступу до 1 класу:

1.Заява встановленого зразка.(Заповнюється під час подачі документів). До заяви має бути пред’явлено документ, що посвідчує особу заявника.

2.Копія свідоцтва про народження дитини.

3.Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного огляду», затвердженої наказом МОЗ України від 16 серпня 2010 року № 682.

4.Копія карти щеплень.

5.Документ, що підтверджує місце проживання дитини або одного з її батьків (відповідно до листа-роз’яснення №1/9-292 від 08.05.2018 р.).

5. Оригінал або копія висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини)

Уся інформація про умови та порядок зарахування – на сайті школи у розділі «Батькам». Використайте час до травня на підготовку необхідних документів.

Радо чекаємо на поповнення родини ліцею майбутніми першокласниками!

                  До уваги батьків майбутніх першокласників!

 

З 01 квітня 2024 року до 31 травня 2024року Одерадівський ліцей №37 проводить набір дітей у перший клас початкової школи.

Для вступу необхідно подати:

  • заяву одного з батьків дитини, подану особисто (з пред’явленням документа, що засвідчує особу заявника);

  • копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

  • медичну довідку дитини № 086-1/о;

  • копію документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).

bottom of page