top of page
У ЗЗСО №37 діти 10-11 класів будуть у 2022-2023 н.р вивчати профільні предмети: Укр мова Історія України

Фестиваль осінніх композицій

     31.08.22 на базі школи була проведена конференція для батьків, вчителів, технічного персоналу щодо створення без пекового освітнього середовища у закладі освіти в умовах воєнного стану. Учасників конференції було ознайомлено з правилами поведінки під час повітряних тривог та шкільним укриттям.

20230315_133444.jpg
20230315_133502.jpg
1-veresnya-2.jpg

5 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день благодійності. Учні 5 класу разом з класним керівником Шаран Анжелою Михайлівною цього дня заклали скриньку доброчинності. На сьогодні ці маленькі патріоти також долучаються до збору коштів на підтримку наших захисників.

«Мир ― очима дітей». Сьогодні, коли в нашій країні лунають постріли та проливається людська кров, 21 вересня є особливим днем. Привернути увагу до проблеми миру на усій землі ― ось основна мета Міжнародного Дня миру.

З 12 по 16 вересня у ліцеї було проведено " Олімпійський тиждень здоров'я" під гаслом : " Спортом займатися - здоров' я набиратися". Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, переглянули відеоматеріали про історію Олімпійського руху, видатних олімпійців незалежної України. В рамках тижня проведено олімпійський урок " Стежками історії Олімпу". Учні 11класу провели майстер-клас гри у волейбол для учнів 3 класу.

20230317_160819.jpg

У вересні традиційно в нашому закладі проводяться заходи по правилам безпеки дорожнього руху. У 1 та 4 класі НУШ класоводами проведено цікаві, пізнавальні заходи : "Lego кличе в країну дорожніх знаків" та " Азбука безпеки". — з Інною Панасюк та Ларисою Винарчик.

20230317_162947.jpg

27 вересня у школі відбулась інтерактивна гра " 10 кроків назустріч миру" у 5 класі.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Кожен з нас може робити свої маленькі кроки для того, щоб мир запанував в Україні та на Землі.

20230317_165235.jpg

День вчителя 2022 :сьогодні учні спробували себе в ролі педагогів, а також привітали розважальною програмою" Вчительська кав'ярня -" Теплі історії"".

20230317_171911.jpg

04.10. Всесвітній день захисту тварин.

Наш фоточелендж "Мій пухнастий друг"

20230317_182425.jpg

06.10.2022 до нашого закладу завітали офіцери патрульної поліції

20230317_211110.jpg

До Дня українського козацтва свято у 4 класі "Маленькі патріоти великої держави"

20230317_214629.jpg

21.10.2022  Щира подяка батькам, вчителям, дітям за надання благодійної допомоги для потреб Збройних Сил України!

Хай Господь вам сторицею віддячить за ваше розуміння, добро, підтримку.

Ми віримо в українську армію! Спільно молимось за наших захисників! Нехай дитячі обереги захистять від ворога кожного військового, додадуть силу духу та віру в перемогу заради майбутнього наших дітей

28.10.2022 #СміливаГривня  Дякуємо усім дітям, батькам, вчителям, хто долучився до Всеукраїнської благодійної акції " Смілива гривня", яку організовував Національний банк України на підтримку ЗСУ. Спільними зусиллями ми зібрали 1625 гривень та передали до Ощадного банку України, партнера акції. Кошти направлені на рахунок ЗСУ. Учасники акції - справжні патріоти своєї країни. Разом до перемоги!

09.11.2022. Мова є однією із найважливіших цеглинок у фундаменті кожної нації.Саме у ній відображено і зафіксовано найглибші витоки свідомості народу та його ментальність, закодовано народну мудрість і споконвічні знання.

Мова — це генератор і найвища форма патріотизму, Божий дар і ключ до вивчення культури, історії, традицій, творець культури.

Вона репрезентує народ у світі, є ореолом нації й етнічним кордоном.

Нація повинна боронити свою мову більше, ніж свою територію», — говорила Леся Українка.Адже територію можна відвоювати, а коли вмирає мова, то вмирає і нація. Недаремно кажуть, що мова — ключ до Вічності, пароль до дверей Всесвіту.

Про важливість вивчення рідної мови, її походження наголосили вчителі української мови та літератури Віталіна Василівна та Світлана Ярославівна, які провели цікаві, пізнавальні заходи в рамках тижня української мови. — з Світланою Васильчук та Віталіною Камельчук.

В рамках тижня української мови та писемності відбувся конкурс читців-декламаторів. Діти декламували вірші про мовуДо вашої уваги уривки з віршів. Виховуємо патріотів своєї держави засобами художнього слова — з Віталіною Камельчук.

16 листопада весь світ відзначає міжнародний день толерантності. Бути толерантним означає поважати інших, незважаючи на відмінності. Усі - ми різні, але усі ми - рівні. Кольоровий тиждень толерантності в початковій школі розпочався блакитним кольором. Блакитний колір у давнину вважався ознакою благородства, синій колір говорить про сталість, вірність і загадковість. Блакитний активізує мозкові центри, налаштовуючи на процес навчання. Це колір усвідомленості, ясності, інтелекту. Блакитний колір - символ вразливості, прихильності, вірності. Будьмо толерантними! — разом з Інною Панасюк та 2 іншими особами

16 листопада - День толерантності і «Зелена Середа» – день присвячений захисту тварин, екології і збереженню довкілля. Зелений колір заспокійливо діє на нервову систему, знімає головний біль, стомлення, надає відчуття бадьорості.

Його психологічний вплив: сприяє гармонії, розташуванню до інших людей. Робить врівноваженим, знімає негативні емоції, агресію, внутрішню скутість, розслабляє. Зелений створює у самого господаря і всіх оточуючих заспокійливий настрій, дає надію, почуття гумору.

Кольоровий тиждень толерантності в початковій школі. П'ятниця - колір фіолетовий.Фіолетовий колір - один з найзагадковіших і таємничих. Його люблять творчі люди - художники, актори, дизайнери за складність і суперечливість. Фіолетовий колір уособлює натхнення, заклик до творення, асоціюється з магією, благочестям.Вважається, що він сприяє врівноваженості, відчуженості від мирської суєти і внутрішньої зосередженості, налаштовуючи на духовне очищення, фіолетовий - символізує силу, гідність, могутність, владу. — разом з Інною Панасюк та 2 іншими особами

20230320_114915.jpg

28.11.22. Дякуємо дітям, батькам, вчителям за допомогу у виготовленні окопних свічок, вітаміннного варення та енергетичних пакунків для потреб військових.Особлива вдячність вчителям Анжела Шаран та Юля Демчук за організацію, ініціативність, розуміння. Разом до перемоги! — з Анжелою Шаран та Юлею Демчук.

29.11.22. Тиждень інклюзивної освіти. Виховуємо толерантне ставлення до дітей з особливими освітніми потребами.

29.11.2022. Кольоровий тиждень толерантності закінчився девізом: " Твори добро на радість людям! " та оформленням "Віночка побажань" для учнів та вчителів.

03.12.2022. За добру справу на підтримку ЗСУ отримали грамоту Національного банку України. Разом до перемоги

07.12.2022. Тиждень інформатики

Інформатиці в сучасній школі відводиться відповідальна роль-підготовка молодого покоління, готового активно жити і діяти в сучасному інформаційному суспільстві, насиченому засобами зберігання, переробки і передачі інформації на базі новітніх інформаційних технологій.

20230321_105705.jpg

07.12.2022. День української хустки 

Сьогодні і наш заклад отримав посилку з цибулинами квітів. Тепер і ми разом з дітьми закладемо нашу "Клумбу Перемоги!

«Квітковий рай у кожній школі України» - саме з таким закликом було запущено Всеукраїнський благодійний освітній проєкт #Flowers4school, який спрямований на озеленення українських шкіл.

Ініціаторами цієї прекрасної ідеї стали підприємці від асоціації квіткових виробників з України та Нідерландів.

Разом до Перемоги! Все буде Україна

Свято Миколая вже прийшло до нас,

Здійснились всі мрії, Миколай у нас,

Здійснились бажання всієї дітвори,

Він приніс малятам дарунки свої.

Діти старанно готувалися до зустрічі з Миколаєм : писали листи до Святого Миколая, виготовляли янголи-обереги для наших захисників, а також патріотичні іграшки на ялинку.

25.12.22 Вітаємо спортивну команду нашого ліцею з перемогою у проєкті "Грай за рівність" від фонду В. Кличка Klitschko Foundation #KlitschkoFoundation. Зі 116 учасників зі всієї України ми потрапили у 20 - переможців. За участь та перемогу у проєкті ми отримали 20 футбольних м'ячів, 20 маніжок, сумку з логотипом фонду. Працюємо разом заради здорових, успішних, усміхнених дітей, які будуть жити в мирній, квітучій Україні

Наш заклад також долучився до проєкту Flowers4School. Природа посприяла і ми отримали можливість висадити квіти на пришкільних квітниках. Вперше це робили 29 грудня, але надіємося, що квіти виростуть і ранньої весни порадують нас своїм цвітінням.Дякуємо проєкту за квіти, а всім, хто долучився, дякуємо за роботу Чекаємо Переможної весни

20230323_082542.jpg
z_novym_rokom_11.jpg
Творчий колектив нашого ліцею" Співограй" запрошує всіх бажаючих до спільної колядки. Чекаємо в приміщенні контори 09.01.2023 на 13.00. Разом з колядкою до Перемоги!

День Соборності України. Головна традиція в День Соборності - це живий ланцюг, який українці вибудовують, символізуючи об'єднання українських земель і державну єдність. Історія цієї традиції починається в 1990 році - тоді живий ланцюг простягнувся з Києва до Львова та Івано-Франківська, Стрия, Тернополя, Житомира та Рівного. За різними оцінками, участь в акції взяли близько трьох мільйонів чоловік.

Відтоді це стало доброю традицією, яку щороку влаштовують у різних куточках України.

01.02. 2023 в нашому закладі спільно з Волинським обласним еколого - натуралістичним центром відбулося методичне засідання педагогів на тему "Вдосконалення екологічного освітнього простору ЗЗСО 37". В ході заходу було окреслено завдання стратегічного розвитку закладу. Наступні 5 років ми будемо працювати над втіленням наступних проєктів : " Екологічна стежка" ;

" Живий куточок в закладі" ; " Розвиток ландшафтного дизайну та озеленення закладу" ;"" Розумні" грядки";

" Вирощування мікрозелен" ;

" Біорізноманіття. Дика бджола-Осмія" ;

" Agrohub-шкільна екотеплиця" ; " Алея оцтових та фруктових дерев" ;

" Компостування".

Колектив та учні ліцею щиро вітають директора Угринович Тетяну Євгеніївну з Днем народження! Ми бажаємо Вам здоров’я, сміливості, удачі, неймовірних сил та геніальних ідей, які Вас приведуть до успіху, благополуччя, визнання та щастя! Мирного неба та божого благословення!

16 лютого

Єднаймося заради всіх людей,

Що в мирі й з миром хочуть в світі жити.

І гарних ми чекаємо вістей!

Бо ми прийшли у світ цей лиш творити!

Творити щастя, мир, нести добро,

І це наш щити, нас Бог оберігає!

І голуб миру лине над Дніпром,

І наше небо він не покидає!

17 лютого у Міжнародний день спонтанного прояву доброти наші шкільні волонтери відвідали військових у районній лікарні с. Липини. Дякуємо всім за добре серце :батькам - Ярослава Леськів, Саша Мигдаль, Лариса Марчук, вчителям, працівникам школи, дітям. Разом до перемоги!

20.02.23. Мова – духовне багатство народу. Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.

Напередодні Міжнародного дня рідної мови вчителем української мови, класним керівником 7 класу Віталіною Василівною Нечипорук було проведено гру для любителів рідної мови і не тільки

" Солов'їне шоу". Діти виконували різні інтелектуальні цікаві завдання. Із двох команд " Словолюби" та " Мовознавці" перемогу здобули " Словолюби". Вітаємо! Дітям бажаємо берегти рідну мову, не забруднювати сленгом,та суржиком,тому що мова це найголовніший скарб в житті народу. — з Віталіною Камельчук.

Сонечко із своїх теплих рученят створили навколо сердечок - символів любові до рідної мови і України учні 2 класу. — з Нелею Берегович.

Українська мова є мовою українською народу, отже, вона і тільки вона повинна буги рідною для кожного, хто вважає себе приналежним до української нації. «Без мови нашої, юначе, й народу нашого нема» (В.Сосюра). До Міжнародного дня рідної мови вчитель української мови та літератури Віталіна Василівна Нечипорук провела патріотичний флешмоб " Я подолаю тебе, враже, рідним словом... "

20230617_234657.jpg

Акція народної вдячності " Вишиванку, як у Лесі Українки одягаю, мир та Перемогу закликаю!" до 152-річниці від дня народження Лесі Українки

Директор Тетяна Угринович , вчителі , учні, батьки щиро дякують Конінгс Крістофу Матьє Й. та Конінгс Вікторії Леонідівні за щедрі навчальні дарунки. Сьогодні наш комп'ютерний клас поповнився комплектом ноутбуків. Це не перша допомога ТОВ " КРІС - ВІТ Україна". Крістофа та Вікторію наш колектив " Співограй" вітав з різдвяними святами,в дарунок діти отримали два сенсорні телевізори, які на сьогодні стали незамінними помічниками для організації навчання та дозвілля дітей, проведення масових заходів. Дякуємо за розуміння, надіємось і надалі співпрацювати разом заради успішних, усміхнених дітей, які будуть жити у мирній квітучій Україні!

Медово-імбирні " валентинки" виготовили працівниці нашої їдальні для захисників та захисниць України. Ми віримо в ЗСУ! Разом до Перемоги! Для дітей кухар Лариса Марчук організувала майстер - клас з розпису патріотичного печива

День закоханих в Україну. Валентинки для ЗСУ Сьогодні учні виготовили вітальні листівки, все для того аби кожен військовий чи військова отримали свою "валентинку" у цей день.

Валентинки передадуть волонтерам. Далі сердечка з побажаннями відправлять на передову для українських військових.

“Поділися теплом серця з нашими захисниками. Хай в холодних окопах тепло сердець зігріває їх та надає сил”.

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово,

У барвінки зодягайся, моє щире слово.

Колосися житом в полі, піснею в оселі,

Щоб зростали наші діти мудрі і веселі.

Щоб на все життя з тобою ми запам'ятали,

Як з колиски дорогої мовоньку кохали.

Інтелектуальну мовну гру провела класний керівник 5 класу Анжела Шаран до Міжнародного дня рідної мови

Разом до Перемоги!

Наш заклад не зупиняє свою волонтерську місію. З ініціативи Марія Прус колектив закладу та діти організувалися шити спідню білизну для потреб поранених військових. Завдяки шкільному волонтеру Юля Демчук матеріал для пошиття нам передає Луцька районна лікарня с. Липини. Декілька років тому благодійну допомогу на придбання 10 швейних машинок для уроків трудового навчання ми отримали від місцевих підприємців Никитюка Володимира Михайловича та Вітюка Віталія Степановича. Діти з великою завзятістю взялися за цю копітку роботу. На сьогодні передано Марії Антонівні близько 40 штук. Продовжуємо формувати енергетичні сухпайки, пекти печиво разом з Лариса Марчук. Разом до Перемоги!

Учні 1-4 класів старанно готувалися до Дня весни та 8 березня, щоб привітати найрідніших мам та бабусь зі святом!

 

 

Команда нашого ліцею бере участь у проєкті " Драйвери соціальних змін".

Захід спрямований на актуалізацію знань та уявлень дітей про проблему домашнього насильства та активізацію молоді до дій націлених на зміну усталених норм та стереотипів щодо домашнього насильства у своїй громаді!

Проєкт реалізовується управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Департамент освіти Луцької міської ради у межах співпраці Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine та ГО Інноваційні соціальні рішення за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID.

«КОБЗАРІВ «БАЙРАКТАР», або

БУДЕ ТОБІ, ВРАЖЕ, ЯК ШЕВЧЕНКО СКАЖЕ!»,

патріотичний віршований флешмоб від Котигорошка до Дня вшанування Тараса Григоровича Шевченка провели вчителі української літератури Віталіна Камельчук та Світлана Васильчук.

14.03.23.Сьогодні до нашого закладу завітали методисти Волинського обласного еколого - натуралістичного центру, які представили роботу центру фільмом " Країна Юннатія". Далі, діти разом з вчителями та наставниками, працювали по локаціях : 6,11 класи навчилися будувати з очерету хатинки для диких бджіл осмій, учні 8,9 класів заклали " теплі грядки", малеча потішилась "живим куточком",а 5,7,10 класи опановували мистецтво ландшафтного дизайну. Робота по локаціях була цікавою, пізнавальною, творчою. Щиро дякуємо Волинському обласному еколого-натуралістичному центру за співпрацю, а методистам за чудові проведені майстер-класи та лекції.

Учнівське самоврядування ліцею вітає усіх з наступаючим святом - Днем сміху. Бажаємо, щоб на устах дітей та дорослих була завжди лише посмішка, гарного всім настрою та веселої вдачі

https://www.facebook.com/groups/421495895205106/permalink/1188785968476091/?sfnsn=mo&ref=share

Цьогоріч наш заклад вперше взяв участь у конкурсі креативних ідей «Зробимо Волинь кращою!» у форматі дослідницького проєкту «Ми були завжди! Економічне становлення Волині – минуле та майбутнє!». Учениця 9 класу Уляна Петрук написала есе "Душа народу в ремеслі цвіте" та учні Попко Михайло та Петровчук Ігор розробили стартап " Станція технічного обслуговування" Top car".31 березня відбувся фінальний етап конкурсу на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки. Наші учні були нагороджені цінними призами, збірником есе учасників та дипломами ll та lll ступеня . Подяку отримала керівник проєкту Тетяна Угринович. В ході зустрічі ознайомилися з роботою Факультету економіки та управління університету, відвідали Музей сучасного українського мистецтва Корсаків та Музей науки і техніки. — з Тетяною Угринович.

До Міжнародного Дня птахів, який традиційно відзначається щороку 1 квітня учні ліцею розвісили годівнички та шпаківні для птахів, діти переглянули презентацію " Галерея птахів", розгадували ребуси та познайомилися з цікавою інформацією про птаха 2023 року - мартина.

Птахи – частинка нашої культури, історії, нашого світогляду і світовідчуття. І саме в наших руках їхнє щасливе майбутнє, і своє. Піклуючись про птахів, ми робимо добру справу:допомагаємо планеті, даємо можливість своїм нащадкам споглядати ці чудові творіння природи не тільки на малюнках в книжках, а й у вільному, чистому небі.

У п'ятницю 7.04 стартував проєкт "Фінансова грамотність для школярів" у нашому закладі. Сертифікованими тренерами гри "Життєвий капітал" є вчителі Ковальчук Ольга та Юля Демчук, які пройшли відповідне навчання, організоване фондом Ігоря Палиці "Тільки разом".

10 учасників опанували навички керування власними грошима в ігровій формі.

Проєкт "Фінансова грамотність для школярів" реалізується Фонд Ігоря Палиці "Тільки разoм"спільно з Луцька міська рада

@FinAdd - компанією управління цифровими активами.

Партнери проєкту:

Департамент освіти Луцької міської ради

Департамент молоді та спорту Луцької міської ради

12.04. Команда " Нескорені" на грі "Mind Game" в Музеї Корсаків. Mind Game – це гра на рівень інтелекту та знань. Питання може подужати будь-який старшокласник, незалежно від того, які оцінки він отримує в школі. Головне у цій грі – загальний розвиток. Гра проводилась Фонд Ігоря Палиці "Тільки разoм" та Луцька міська рада серед учнів 9-11 класів Луцької МТГ. Цікаво, весело, драйвово!

Продовжуємо навчати фінансовій грамотності школярів. Вдруге з учнями проводиться гра «Життєвий капітал», яка формує навички ефективності використання грошей, ресурсів та часу.

Проєкт «Фінансова грамотність для школярів» реалізується Фонд Ігоря Палиці "Тільки разoм" спільно з Луцька міська рада та @FinAdd - компанія управління цифровими активами.

Ведучі гри:

Ковальчук Ольга та Юля Демчук

Дякуюємо за безцінний досвід

#AndrewKasyanchuk

#KatyaBarisheva

Луцька міська рада

Фонд Ігоря Палиці "Тільки разoм"

FinAdd - компанія управління цифровими активами

20230702_114538.jpg

Великодні паски вийшли у матусі

Гарні та солодкі, як пекла бабуся.

І моя є пасочка також серед них,

Теплих та рум'яних пасок запашних.

18.04.23. У цьому місяці ми розпочали роботу над проєктом «Компостуй – Землю врятуй!». Керівник проєкту, вчитель хімії, Петро Васильович Бошко, маючи досвід роботи з компостерами, разом з дітьми та вчителями заклали компостер на території нашого закладу. Якщо раніше опале листя, залишки продуктів з їдальні, скошена трава викидались у смітник, то тепер ми будемо використовувати для компостування. Готовий компост використовуватиметься для підживлення грунту на шкільних клумбах, а також для підживлення шкільного саду, який на днях плануємо посадити у співпраці з Волинським екологічним центром.

Що ж таке компостування? За допомогою цього процесу побутові органічні відходи можна не викидати у загальний смітник, а використати, і отримати органічне добриво і, навіть, ґрунт. По суті, компостування є шляхом вирішення двох проблем одночасно. На локальному рівні – позбавитися більшості органічних решток і, натомість, отримати поживний ґрунт для квітів чи городини. Якщо ж подивитися на питання більш глобально – третину їжі люди викидають просто у смітник. Із маленьких домашніх смітничків рештки потрапляють до великих сміттєзвалищ. «Органіка на сміттєзвалищах є потужним джерелом викиду метану в атмосферу Землі. Цей газ сприяє посиленню парникового ефекту, а також створює пожежонебезпечну ситуацію на сміттєзвалищах. Таким чином, компостуючи, ми робимо свій важливий внесок у збереження навколишнього середовища.

Вітаємо учениць ліцею Марчук Мілану та Ванічек Соломію з перемогою в обласному етапі міжнародного конкурсу "Душа села".

21.04.23 Проєкт " Мікрогрін" у 1 та 4 класі НУШ.

Що таке мікрозелень?

Мікрозелень (вона ж мікрогрін) — це молоденькі проростки різних культур. Їх вік з моменту прокльовування становить від 5 днів до двох тижнів, а висота паростка — до 10 см.

Фішка мікрогріна в тому, що саме в 5-15 діб від появи сходів він максимально набирає сили для подальшого розвитку рослини. Тому проростки містять корисні речовини у найвищих концентраціях. У складі зелені хлорофіл, мікроелементи, вітаміни, а також органічні кислоти, ефірні олії, каротиноїди.

Багато хто не надає значення цим маленьким росточкам і не вживає їх у їжу. А даремно. Адже той, хто знає, скільки корисностей містить така зелень, вже вирощує її на своєму підвіконні. Хочете так самозвертайтесь до наших маленьких дослідників, вони охоче поділяться секретами вирощування мікрозелені

22 квітня світ відзначає Міжнародний день Землі . Це день, коли людство зосереджує увагу на гострих проблемах навколишнього середовища та вживає заходів для їх вирішення. По всьому світу люди висаджують дерева, прибирають парки, сквери та водойми. Екологічна агітбригада ліцею "ЕКО-БУМ" презентує еколого-просвітницьку та природоохоронну роботу нашого закладу.

Для України сьогодні як ніколи актуальними є питання миру, захисту своєї землі, своїх людей та довкілля, що страждають від російських окупантів.

Ми обов’язково збережемо наш дім, виженемо з нього ворога та почнемо відновлювати багату українську природу.

qrcode_www.facebook.com.png

24.04.23 Сьогодні учні ліцею Демковська Анастасія, Шворак Христина, Борисюк Діана, Камельчук Юлія, Ванічек Станіслав, Мазийчук Катерина отримали подарункові набори та дипломи від Культурно-мистецький центр "Красне" за активну участь у конкурсі дитячої творчості "Кольорові писанки". Щиро дякуємо дітям за творчі роботи, а організаторам конкурсу за можливість дітям проявити свої здібності!

За українською традицією кожна хата має мати біля себе садок. Зазвичай в саду вирощують плодові дерева такі, як яблуня, груша, вишня. 27.04 на території нашого закладу спільно з Волинським обласним еколого-натуралістичним центром Волинської обласної ради висаджено 60 фруктових дерев- яблунь та груш. Дякуємо усім дітям, вчителям, батькам, працівникам школи, нашим гостям, а це Лесі Богданівні Сушик-представнику департаменту освіти Луцької міської ради, Оксані Лисак - представнику відділу екології Луцької міської ради, Орисі Пирог - методисту з екології Палацу учнівської молоді, Світлані Сподарик, Мирославі Котик, Борису Коцуну- завідувачам відділів ВОЕНЦ за плідну працю. Нехай наш сад росте, і в майбутньому приносить щедрий урожай на користь дітям!

Виступ екологічної агітбригади ліцею

" ЕКО-БУМ" на тему " Луки мого дитинства"

Вчетверте учні ліцею грають гру "Життєвий капітал" у рамках проєкту "Фінансова грамотність для школярів"

Учні навчались робити інвестиції, покращили свої знання у сфері заощаджень і витрат, вести перемовини у бізнес- сфері.

Тренери : Юля Демчук та Ковальчук Ольга.

Проєкт реалізовується завдяки Фонд Ігоря Палиці "Тільки разoм" , Луцька міська рада FinAdd - компанія управління цифровими активами.

20230702_142251.jpg

01.05.23.Тиждень безпеки життєдіяльності у нашому закладі розпочався проведенням Дня цивільного захисту,в ході якого проведено навчально-тренувальну евакуацію на випадок пожежі

Вітаємо Дружину юних пожежних-рятувальників "Пульс життя" із зайнятим III місцем у міському етапу конкурсу дружин юних пожежних-рятувальників .Учні готували соціальний відеоролик на тему " Увага! Повітряна тривога!" та відеоролик " Герої без зброї".Керівник: Ковальчук Ольга Юріївна.

qrcode_www.facebook.com (1).png
qrcode_www.facebook.com (1).png
qrcode_www.facebook.com (1).png
qrcode_www.facebook.com (1).png

03.05.23.ДЮПР " Пульс життя" - конкурсний відеоролик " Герої без зброї". Керівник: Ковальчук Ольга Юріївна.

https://www.facebook.com/100028333787433/videos/757086526092490/

04.05.23.Тиждень безпеки життєдіяльності.

Класод 4 класу Винарчик Лариса Миколаївна навчає дітей безпечній поведінці за допомогою "Гри в лото". Діти міркують і розміщують фішки- відповіді на певні правила безпеки на ігровому полі. Далі передають своє ігрове поле іншому, а той має перевірити правильність розміщення відповідей.

Учням пропонується 8 ігрових полів:

я на вулиці, я вдома, я в школі, я на дорозі, я в транспорті,я в природі, я в інтернеті, я в укритті.

Навчаємось безпеці граючись

Гру-змагання "Бути обізнаним - безпечно" провела Берегович Неля Прокопівна у 2 класі. Дві команди "Веселка" та "Калинка" змагались на краще знання безпечній поведінці.

Тиждень безпеки життєдіяльності

"Моя безпека на дорозі"

Творчий підхід у вивченні правил дорожнього руху у 1 класі НУШ класовода Панасюк Інни Мілентіївни.Діти пригадали правила поведінки на зупинці, а також на дорозі. Виготовили дорожні знаки.

Тиждень безпеки життєдіяльності

Практичне заняття для учнів 10 класу

" Способи зупинки кровотеч". Учні навчалися, як правильно зупинити кровотечу з допомогою джгута, турнікету, підручних засобів.

Тиждень безпеки життєдіяльності

Як діяти під час пожежі навчала учнів 6 класу класний керівник та вчитель основ здоров'я Ковальчук Ольга Юріївна.

Цього року 8 травня, в День пам’яті та примирення, ми згадуємо та вшановуємо подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни: остарбайтери, діти війни, цивільні, які постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

10.05.23.

Сьогодні ми стали учасниками рекорду і долучились до наймасштабнішої всеукраїнської онлайн-руханки до Всесвітнього дня руху заради здоровʼя

#рекорд_KBF.

В кінці руханки рандомно між учасниками розіграно 10 спортивних наборів для шкіл . Один такий набір містить все необхідне для уроків фізкультури та проведення активного дозвілля. Це футбольні, баскетбольні, волейбольні м’ячі, конуси і маніжки для тренувань, набір для бадмінтону, гандбольний та м'яч для регбі, координаційні сходи та фризбі. Надіємось на фортуну, що нам пощастить отримати набір. Веселий, позитивний настрій на день гарантовано усім учасникам!

Захист проєкту " Дерево Життя".у фіналі Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну " Квітуча Україна".

Дякуємо учням, вчителям,працівникам школи, батькам, всім, хто був долучений до реалізації проєкту. Разом ми здобули цю перемогу на Всеукраїнському рівні!

https://youtu.be/D0To6E-rRzI

Вітаємо команду " Лілея" тепер уже із зайнятим 1 місцем у фіналі Всеукраїнського конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну " Квітуча Україна", який проходив в м.Києві , організований Національним еколого-натуралістичним центром.

Для створення проєкту з озеленення закладу ми обрали українське Дерево Житття, як сакральний символ, щоб показати єдність українського народу в цей нелегкий час, і єдність нашої шкільної родини зокрема. Квіти в ескізі підібрані також символічні. Барвінок- національний символ, запах барвінку береже від всього лихого,постійно зелений,навіть взимку під снігом зберігає свій колір. Чорнобривці уособлюють дитинство, рідну матір,оселю, Україну,для матерів чорнобривці - символ синівської сили, висадивши ці квіти, ми хочемо подякувати нашим воїнам за мужність. Агератум ще називають довгоцвітом, а в Дереві Життя коріння є невмирущим, як і саме життя .Червоні квіти петунії – це символ материнської любові, співчуття, турбота за своїх дітей, яким на долю випало страшне випробування- війна. Сальвія та мох – одні з найкращих лікарських рослин, в квітнику будуть символом усіх лікарів, янголів-охоронців, наших військових. Нехай наше квіткове Дерево Життя об’єднає всі покоління в боротьбі проти ворога, щоб ми жили у вільній, квітучій,незалежній Україні.

 

YOUTUBE.COM

Всеукраїнський конкурс з квітникарства і ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

https://www.youtube.com/watch?v=c0NXRTdUa80

Милі мами!

Учні школи, від щирого серця вітають вас зі святом - Днем матері! Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхом своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому будинку!

https://www.facebook.com/100028333787433/videos/246354571382024?idorvanity=421495895205106

17.05.23. Кожна мама – це ангел-хранитель. Мама – найдорожча розкіш у світі. Будь ласка, цінуйте її.

Виховний захід у 7 класі до Дня Матері провела класний керівник Нечипорук Віталіна Василівна. Цікаві конкурси для мам та дітей, вірші, пісні, сценки створили атмосферу домашнього свята.

День вишиванки 2023

22.05.23. Задля створення позитивного настрою у дітей та накопичення позитивних спогадів про школу ми провели у нашому закладі День без портфеля.

https://www.facebook.com/100028333787433/videos/2314498382087844/?idorvanity=421495895205106

20230702_152148.jpg

Дорогі четвертокласники! Сьогодні Ви успішно подолали важливий шкільний бар’єр, Ви стали випускниками з початкової ланки. Попереду у Вас нові знання, нові перемоги, нові радощі і труднощі. Нехай завжди поруч з Вами будуть вірні друзі, а в житті Вас супроводжують везіння і удача.

https://www.facebook.com/100028333787433/videos/1332790064336799?idorvanity=421495895205106

Участь команди нашого ліцею "STOP by FORCE" у проєкті " Драйвери соціальних змін" щодо запобігання домашнього насилля в громаді.

Дорогі учні!
Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів! Мирного неба!

Дорогі наші випускники! Вітаємо з закінченням 9-го класу! Бажаємо щоб у Вашому житті все складалося якнайкраще. Нехай всі мрії здійсняться і стануть частиною Вашого життя. Все у Ваших руках, можливості безмежні, треба тільки рухатися вперед з життєлюбством і наполегливістю.Дехто з вас продовжать навчання в нашій школі. А тим, хто вирішив почати нове, самостійне життя, ми хочемо побажати легкого подолання перешкод на шляху до наміченої мети. Нехай випускний день буде успішним стартом дорослого життя. Удачі вам!

https://www.facebook.com/100028333787433/videos/1469125847250231?idorvanity=421495895205106

Протягом навчального року в нашому навчальному закладі створено систему екологічної освіти та виховання дітей. Завдяки спільним зусиллям педагогів, працівників школи, батьків, дітей, під керівництвом директора школи та у співпраці з Волинським обласним еколого-натуралістичним центром зробили багато : заклали фруктовий сад з яблунь та груш ;облаштували акваріуми у 3,5 класах ; діти 2 класу доглядають за морською свинкою Патроном, якого нам презентував Волинський обласний еколого-натуралістичний центр ; учні 1,4 класів займались вирощуванням мікрозелені ;старшокласники під керівництвом вчителя хімії заклали компостер, в який тепер відносяться овочеві відходи з їдальні ; учні 6 класу зробили хатинки з очерету для диких бджіл осмій, які на наш подив вже оселилися в них, тож фруктові дерева поблизу порадують хорошим урожаєм; разом з методистом Волинського обласного екологічного центру заклали

“ теплу грядку Розума“, на якій висіяли редиску та моркву ;опанували мистецтво ландшафтного дизайну ( 1 місце у Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну, який проходив у м. Києві) ; продовжуємо збирати використані батарейки у спеціальний контейнер; протягом навчального року проводили заходи з екологічного, природоохоронного напрямку. У проєкті відновлення Agrohub- шкільної екотеплиці та багато задумок для формування у дітей знань та вмінь дослідницької роботи. За наші активності ми отримали Почесну Зелену Грамоту Луцького міського голови. Вітаємо колектив закладу!

Щиро вітаємо вас, дорогі випускники 11 класу із пройденою сходинкою вашого життя! Нехай в цей світлий і зворушливий день життя відкриває тільки найкращі свої межі, дарує можливості для досягнення нових цілей і втілення бажаного в реальність. Зараз у вас настільки багато сил і енергії, сміливості і бажання для здійснення своїх мрій. Використовуйте цей прекрасний період життя для того, щоб закласти основу свого успіху, а потім – тільки зміцнювати її. Проявіть трішки цілеспрямованості і щире бажання для того, щоб відкрити дивовижні грані навколишнього світу. Щиро бажаємо вам щастя!

https://www.facebook.com/100028333787433/videos/1253020405334971?idorvanity=421495895205106

До уваги батьків, випускників 9 класу! “Одерадівський ліцей №37 Луцької міської ради" запрошує на навчання у 10 клас за профілями:

— Профільні предмети: українська мова, історія України ;

— Технологічний профіль у співпраці з "Міжшкільним ресурсним центром", який знаходиться у м. Луцьку, з можливістю здобуття професій:

- водій категорії "С", "С1";

- слюсар з ремонту автомобіля;

- оператор комп'ютерного набору;

- адміністратор офісу (секретар);

- основи перекладу (англійська, польська мови);

- перукар-візажист;

- виробник художніх виробів з дерева:

- кравець;

- журналіст.

Чекаємо Вас у нашому закладі освіти! За більш детальною інформацією звертатись до директора закладу.

Сьогодні у День знань у нашому ліцеї проходила благодійна акція “Замість квітів - смаколики для ЗСУ “, під час якої ми зібрали безліч смаколиків для наших захисників

В благодійну скриню наша ліцейна родина зробила донат в сумі 4050 грн.За кілька днів до наших захисників буде відправлятися машина, все буде передано для допомоги військовим.

Дякуємо всім за участь та підтримку

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

Screenshot_20230906-123250_Facebook.jpg

Щороку в третю суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»,"Let Do IT World" участь у якому приймає понад 190 країн.

Цього року акція відбулася під гаслом: "Хай небо буде мирним, а Україна чистою!"

Учні та вчителі нашого ліцею також долучилися до акції. Щиро дякуємо за небайдужість до проблем довкілля! Хай небо буде мирним, а Україна чистою!!!

379686802_1373032976984482_2978675332741080983_n.jpg
380491325_1373033760317737_8737983038563081884_n.jpg
380534842_1373034400317673_7868110531598851182_n.jpg

В цьому навчальному році також долучаємось до благодійної акції “ Смілива гривня“. Відправте монети на фронт - допоможіть нищити ворога нашим Захисникам.
Нова хвиля акції триватиме упродовж наступних трьох місяців – з 4 вересня до 30 листопада 2023 року – по всій Україні.
В межах акції можна здавати монети, що перебувають в обігу номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України. Також у межах акції приймаються банкноти.

сМІЛИВА ГРИВНЯ.jpg

Учні 6 класу разом з класним керівником Шаран Анжелою Михайлівною створили масажні килимки. Найпростіші пластикові кришки, на які ми зазвичай не звертаємо уваги, насправді мають достатню міцність для того, щоб створити з них яскравий масажний килимок, який зручно використовувати в лікувальних і профілактичних цілях.Створюючи килимок з кришок, дитина розвиває не тільки дрібну моторику рук, зорову увагу, але і отримує масаж стоп.Але все ж головне достоїнство даного виробу полягає в сприятливому впливі на самопочуття людини, оскільки, як відомо, в наших стопах накопичуються активні точки, масажуючи які можна позитивно вплинути на стан внутрішніх органів. Стимуляція кровообігу дозволяє позбавити від болю і втоми. Ходьба по такому килимку є кращим способом профілактики плоскостопості.

Найголовніше, щоб наші діти були здоровими. Шестикласники активно використовують на перервах свої яскраві килимки.

384232221_1377410199880093_4142141619072125974_n.jpg

25.09.2023 

Цікава квест-екскурсія для учнів 3,5,6 класів

«У пошуках скарбів Старого Лучеська». Дякуємо Туристичне агентство "Патріот".

Креативні випробування;

Лицарські поєдинки ;

Чарівна риболовля ;

Частування нектаром щастя!

383454442_1377420443212402_1791212696004467467_n.jpg
384243255_1377420736545706_7959040765250378091_n.jpg

 28.09.23. День вчителя.  Учнівське самоврядування

381184466_1379046369716476_4010068296876847042_n.jpg

Вітаємо зі святом найкращих вчителів!

Бажаєм здоров'я, добра,довголіття,

Хай вистачить щастя на ціле століття!

Хай скрізь буде лад-на роботі,в сім'ї,

І радість на серці, і хліб на столі.

Хай сміхом й веселістю повниться хата,

Родина хай буде здорова й багата!

І мрій, і бажань, і наснаги творити,

Щоб серцю хотілося жити й любити!

Хай учні шанують, повагу дарують,

Злагода й мир у житті хай панують!

384542867_1379065676381212_8764744750383271460_n.jpg
385381440_1379065723047874_5701830721961009099_n.jpg

27.09.2023 у закладі відбулось І засідання МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу

15/10/23/Майстер - клас ліплення з глини. Діти під керівництвом майстра Анатолія Філозофа виготовили два обереги, один для себе, а другий на добро для наших військових. Після висушування у печі дітям повернуться їхні обереги. Щиро дякуємо майстру, дітям дуже сподобалось, в перспективі спробуємо ліпити сільнички, свищики, дзвоники..

391566464_1388018735485906_5379983841019665790_n.jpg

В рамках місячника шкільних бібліотек

“ Вірю в майбутнє твоє, Україно! “ та участю закладу у дослідницькій роботі щодо ткацьких традицій у селах Одеради, Городок, Сьомаки, в закладі організована бібліотекарем Анжела Шаран виставка тканих килимів ручної роботи. Мета нашого проєкту, керівником якого є Тетяна Угринович відродити, актуалізувати традиційні та нетрадиційні види ткацтва у інтерпретації з сучасністю. Цінними експонатами виставки є килими майстрині Нечипорук Ніни Артемівни, жительки с. Одеради. Це святкові ткані килими у цікавій нетрадиційні техніці з квітковими візерунками, килим з оленями та килими у традиційному стрічковому кольорі. В близькій перспективі будемо разом із дітьми запускати в роботу наш раритетний верстат, на сьогодні працівники закладу під керівництвом майстрині з Прилуцька, яка займається таким ремеслом, працюють над його відновленням. Просимо майстринь, жителів наших сіл перебрати бабусині скрині і поповнити діючу виставку. Після завершення виставки килими обов'язково повернуться до своїх власників.

18.10.23.Екскурсія в етнопарк "Ладомирія".

Етнорезиденція "Ладомирія" – це унікальний арт-простір на Рівненщині. На сьогоднішній день він представлений у вигляді трьох локацій: проект "Майстерня Етнобрендів", ткацька майстерня "Серпанок" та музей одягу Великої Волині "Ладомирія".

Музей ручного ткацтва в «Ладомирії» – це зібрання унікальних відтворених з оригіналів експонатів українського автентичного одягу.

Учасники арт-студії “ Творчими долоньками“ разом з творчим наставником Анжела Шаран виготовили оригінальні закладки для книг з різнобарвного осіннього листя та квітів. Закладки суперові!

В рамках тижня української писемності та мови 24 жовтня педагогами закладу Угринович Т.Є., Нечипорук В.В. та Васильчук С.Я. з учнями 5-7 класів проведено мовознавчий квест «У країні Орфографії». Подорожували команди «Українські генії» та «Українські ластівки». Мандрівка була цікава та пізнавальна, школярі вдосконалили свої знання з орфографії. На завершення дійства відбулось нагородження юних поціновувачів рідної мови.

В рамках Тижня української писемності та мови проведено шкільний етап XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

396066827_1387096825493296_7983816779447074229_n.jpg

Долучились до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. 

26.10.23 Осінній бал у " Золотому Королівстві“. Дякуємо батькам, вчителям та дітям за неймовірні осінні композиції

394300309_1394074251547021_4183013973337911774_n.jpg

"Найбільше й найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» - писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. З метою вшанування рідної мови з 23 по 27 жовтня в навчальному закладі проходив Тиждень української писемності. Вихованці ліцею під керівництвом педагогів випустили шкільну газету, організували книжкову виставку, інформаційний куточок, провели квест, конкурс імені Петра Яцика, загальношкільне свято. Своїми активними діями учні продемонстрували свою повагу й любов до рідної мови, її історії розвитку, зародження писемності. Дирекція закладу висловлює щиру вдячність і повагу всім учасникам такого дійства. 

396958283_1389149768621335_749347670907746004_n.jpg

З метою мотивації учнівської молоді до здорового та активного способу життя, широкого залучення учнів та учениць до різних видів спорту та рухової активності в нашому закладі розпочинається проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць" Шкільні ігри", який буде проходити протягом навчального року.

400160854_1401021224185657_3070446934040035904_n.jpg

16.11.23.День толерантності у 2 та 3 класах НУШ.

Кожен клас - це маленька сім'я. І хотілося б, щоб у нашій родині завжди панували доброта, повага, взаєморозуміння, не було ні сварок, ні конфліктів. Одним із символів толерантності є рука людини, яку ми можемо протягнути не тільки своїм близьким, але й всім тим, хто нас оточує. 

399690057_1404851333802646_4924533859077734174_n.jpg
399712025_1404851330469313_1480017909822851533_n.jpg

Погожого осіннього дня,31 жовтня, на базі нашого закладу було проведено заняття міської школи вчителів природничої освітньої галузі з теми " Співпраця здобувачів освіти і вчителя, як важливий ресурс впровадження НУШ. Педагогічний квест". Актуальність даної теми зумовлена ключовим компонентом формули НУШ - педагогіки партнерства, партнерства заради успіху дітей. На першій локації " Школа - найважливіший ресурс впровадження НУШ" директор ліцею, Тетяна Євгеніївна Угринович, ознайомила педагогів із освітнім простором закладу, який на сьогодні забезпечує доступність і комфортність сучасних умов навчання, розвиток та спілкування учасників освітнього процесу. Одним із пріорітетних напрямів виховної роботи ліцею є екологічне виховання здобувачів освіти, яке в першу чергу відбувається через освітнє середовище закладу. Презентувала роботу школи з даного напрямку заступник з виховної роботи Ольга Ванічек. Далі наші гості познайомилися із зупинками екологічної стежки" Таємниці історії і природи рідного краю" навколо закладу. Вчитель біології, Богдан Йосипович Винарчик, розповів про нашу гордість- фруктовий сад, який був закладений у співпраці дітей, вчителів, батьків, Волинського обласного еколого-натуралістичного центру, департаменту освіти, представників відділу екології Луцької міської ради. Продовжуючи тему співпраці, всі учасники семінару потрудилися на славу, посадивши біля школи красиві дерева сумахи, ще їх називають оцтовими деревами. Родзинкою програми семінару стала друга локація " STEM- освіта в дії" під керівництвом вчителя географії Ольги Юріївни Ковальчук. Педагогічний квест проходив в осінньому лісі. Цікаві, креативні завдання квесту згуртували наших гостей. За правильну відповідь педагоги отримували букви-підказки з яких склали три важливих для всіх слова: ПОВАГА, ДРУЖБА і такий потрібний для вчителів РЕЛАКС. На завершення семінару - поетичний авторський фідбек від заступника з навчальної роботи Леоніди Володимирівни Шаран. Співпрацюючи разом, допомагаємо один одному!

https://www.facebook.com/photo?fbid=1403820943905685&set=pcb.1303304360357584

День толерантності у 1 класі НУШ.

Дидактична гра "Потяг добрих вчинків" для ввічливих і добрих дітей. Якщо добро живе на світі, щасливі і дорослі й діти

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1405368013750978&set=pcb.1304722336882453

Шкільні тренери Юля Демчук та Ковальчук Ольга продовжують навчати школярів правильно розпоряджатися власними коштами через гру " Життєвий капітал" від Фонд Ігоря Палиці "Тільки разoм". Дякуємо за безцінний досвід:

#AndrewKasyanchuk

#KatyaBarisheva

Луцька міська рада

Фонд Ігоря Палиці "Тільки разoм"

FinAdd - компанія управління цифровими активами

399741244_1405380617083051_8130769150566358208_n.jpg

Cтартував другий (міський) етап XXIV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика в 23 закладі міста Луцька. Учасниками цього дійства були й наші школярі.

402377304_1300830093950788_3589424168857219379_n.jpg

У рамках відзначення 16 листопада Міжнародного Дня толерантності та проведення Тижня толерантності у навчальному закладі з учнями 6 класу проведено квест. Педагоги розповіли учням про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри, про важливість поваги один до одного та інших людей, їхніх поглядів і думок, дотримання своїх переконань і такого ж права за іншими.

402299812_1397968387739473_1480633568570544369_n.jpg

Тиждень інклюзивної освіти в нашому закладі розпочався із відзначення Всесвітнього дня доброти – міжнародного дня, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Символом Дня доброти є щире червоне серце, здатне творити добрі діла, співчувати, бути милосердним.

https://www.facebook.com/photo?fbid=1403295260624920&set=pcb.1302776330410387

401515182_1403295250624921_5683939737876337906_n.jpg

20 листопада– це особливий день, який присвячений дітям. У цей день ми віддаємо шану їхньому щастю, радості та невимушеності. Ми згадуємо про те, що діти – це майбутнє нашого світу, і що ми повинні зробити все можливе, щоб вони росли в мирі, любові та достатку.

Хай кожен день вашого дитинства буде наповнений радістю, веселощами та новими відкриттями!

 

404399772_1407074676913645_1269612825208933768_n.jpg

Тиждень безпеки дорожнього руху. 17.11 у закладі для учнів початкових класів проведено єдиний національний урок "Безпечна дорога додому" в рамках проєкту " Безпечна країна".

404396971_1407547400199706_1905803618700320099_n.jpg

У тиждень безпеки дорожнього руху, який проходив з 13.11 по 17.11 наші першокласники вивчали правила дорожнього руху через інтерактивний куб " Безпека на дорозі" та складання LEGO -конструктора "Якщо добре дорожні знаки, то можна у подорож на чудо-машинках вирушати".

404272177_1407541730200273_7790520030028939052_n.jpg

Тиждень безпеки дорожнього руху. Учні 3 класу НУШ вивчали правила дорожнього руху за допомогою створеної власноруч міні-книжечки " Безпека на дорозі".

404477158_1408015043486275_960179061340107119_n.jpg

Вітаємо ученицю 8 класу Демковську Анастасію із отриманням диплома за високу майстерність та творчу реалізацію в конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва " Український віночок". Творчі наставники: Світлана Іванівна Баюк, керівник гуртка " Декор", Тижук Руслана Прокопівна, вчитель трудового навчання.

404476971_1408031493484630_7126216943036955880_n.jpg

День пам'яті жертв голодоморів у 3 класі НУШ. Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2023-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада. Долучіться в цей день о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання та всеукраїнської акції " Запали свічку!"Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів.

https://www.facebook.com/100028333787433/videos/1017534756132819?idorvanity=421495895205106

25.11.23. День пам'яті Голодомору. Всеукраїнська акція "Запали свічку!" "Пам'ятаємо! Єднаємося! Перемагаємо!"

Наш заклад відновлює роботу з виготовлення окопних свічок та енергетичних сухпайків для наших незламних мужніх ЗАХИСНИКІВ!!!

Для роботи нам потрібні: жестяні банки, гофрований картон і віск чи парафін. Для енергетичних сухпайків: горіхи( будь-які), сушка, цукерки смоктальні, бублики...

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! Будемо раді будь-якій допомозі!

Проєкт «ПРОСТО ПРО ФІНАНСИ. Фінансова грамотність для учнів шкіл Луцької МТГ» за посередництва інструментарію настільної гри «Лісові комерсанти». Наші сертифіковані тренери гри " Лісові комерсанти" Руслана ТижукМарія Шульгач-ВознякNatalia Abramchuk навчають школярів 5,6,7 класів бути фінансово грамотними.

Проєкт реалізують:

Фонд Ігоря Палиці "Тільки разoм"

Департамент освіти Луцької міської ради

FinAdd - компанія управління цифровими активами

405567739_1410103973277382_7109940452043968345_n.jpg

Директор Тетяна Євгеніївна Угринович та педагоги нашого закладу були запрошені відділом екології Луцької міської ради на обговорення стратегічних цілей розвитку Луцької МТГ до 2030 р. з теми "Луцька громада - сучасний екополіс, який молодь обирає для навчання, самореалізації та відкриття бізнесу,зростаючий економічний та культурний лідер північного заходу України". Учасники заходу, працюючи в групах, представляли свої пропозиції щодо 4 стратегічних цілей розвитку громади: 1стратегічна ціль: "Луцьк- молодіжне місто": розвиток та розширення економічної залученості університетського кластеру, запуск кластерної моделі розвитку галузей із залученням навчальних на наукових закладів; 2 стратегічна ціль: "Нова громада з древнім центром": забезпечення доступу та надання сучасних послуг та сервісів в гуманітарній сфері, незалежно від місця проживання; 3 стратегічна ціль"Екологічна громада, яка системно та регулярно впроваджує інновації та сучасні досягнення, щоб бути в трійці еко-полісів серед великих міст України"; 4 стратегічна ціль "Луцька громада- лідер економіки та культури північно-західної України": розвиток Луцької громади, як туристично-історичного центру регіону, який постійно запрошує та залучає туристів.

02.12.23.Організовуємо збір кришечок, а також металевих баночок, воску для виготовлення " окопних свічок"!

30 листопада КЗЗСО "Одерадівський ліцей № 37 Луцької міської ради" долучився до Всеукраїнської руханки, вправ на ментальне здоров'я та вправи "Єднання Нації" фестивалю "Назустріч успіху" проєкту "Єдина Україна", який проходив в смт. Отинія Коломийського району Івано-Франківської області. Руханка та ментальні вправи супер!!!Дякуємо!!!

#ЮНІСЕФ

#Єдина_Україна

#спорт_заради_розвитку

#єднання_нації

407364707_1413221096299003_5303985592854153737_n.jpg

Урок позакласного читання у 3 класі НУШ з теми "Літературні казки". Наші юні актори інсценізували казку-оперу Дніпрової Чайки" Коза-дереза". Відео виступу дивіться після фото в дописі! Молодці!

Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ.

Перший день-чорний колір, "День пам'яті Героїв". Другий день - жовтий, "Діти - наше життя". Третій день - зелений, "Наші ЗСУ". Сьогодні діти писали листи вдячності Захисникам та Захисницям, створювали " Глечик побажань"- на сердечках записували слова-побажання нашим Героям! Дякуємо ЗСУ за спокійний сон. Нехай Матінка Божа захистить усіх військових, які на даний час стоять на захисті нашої держави. Сьогодні, у День Збройних сил України та День Святого Миколая ми просимо у Святого Миколая миру та найшвидшої перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1415520639402382&set=pcb.1314035965951090

Миколаю! Ти здійсни бажання,

Всіх дітей й дорослих сподівання.

Мирного життя і ПЕРЕМОГИ

Принеси до кожного порогу!

https://www.facebook.com/100028333787433/videos/pcb.1314045739283446/697797399120879

Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ. Четвертий день-синій колір,"Листівки вдячності матерям". П'ятий день- білий колір,"Голуб миру". Нехай голуби миру, створені дитячими руками принесуть МИР та ПЕРЕМОГУ нашій Україні.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1416535919300854&set=pcb.1314980852523268

07.12.23.  День української хустки.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1416024126018700&set=pcb.1314499705904716

408976890_1416024176018695_5946379767534382619_n.jpg

14.12.2023

"Сто днів у школі"- перші досягнення наших першокласників. Від сьогодні можна сміливо стверджувати, що Ви ШКОЛЯРІ!

411243237_1419812095639903_2091880902851889869_n.jpg

Майстерня " Файні діти" під керівництвом креативного та творчого наставника Анжели Михайлівни Шаран, класного керівника 6 класу, старанно готується до зустрічі новорічних свят.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1419818558972590&set=pcb.1317952708892749

411208321_1419818712305908_783433324475512599_n.jpg

22.12 на 13.00 учні 5-11 кл. запрошують на благодійний новорічний захід "Миру незламній родині! Щастя моїй Україні!"

17.12.23.Обласні змагання "Котигорошко-2023 "Всеукраїнської військово-патріотичної гри Сокіл (Джура). В змагання взяли участь 19 команд (роїв) з різних громад нашої області. Протягом дня маленькі «Котигорошки» завзято змагалися на локаціях «Cool games» та туристсько-спортивна смуга перешкод. Рій нашого закладу " Незламні барвінчата" отримав 10 командне місце.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1423930191894760&set=pcb.1322058861815467

412761049_1423930155228097_8418376680978842920_n.jpg

Вітаємо Абрамчук Анастасію із зайнятим III м. у II етапі (міському) Всеукраїнської олімпіади з математики. Керівник: Шаран Л.В.

Благодійний новорічний захід учнів 5-11 класів. Класним керівникам та дітям особлива подяка! Щиро дякуємо усім, хто долучився до збору коштів! Зібрано 1140 грн., які будуть спрямовані на підтримку ЗСУ. Щиро дякуємо @ Dmytro Davydenko за фотографії заходу!

Бажаємо, щоб Новий рік приніс миру та злагоди Українській землі, перемоги та тихого неба! Любові, рідної домівки та усіх близьких поряд. Нехай 2024-й подарує тільки щасливі моменти і Господь береже кожного дня,тепла та радісних дитячих посмішок! Від усього серця бажаємо благополуччя у кожній родині та справжнього людського щастя! З Новим роком та Різдвом Христовим!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1425659508388495&set=pcb.1323707501650603

З метою розвитку знань, умінь та творчих здібностей учнів у нашій школі з 18.12. по 22.12 проходив Тиждень зарубіжної літератури. Цього року тиждень був присвячений різдвяно-зимовим святам. Протягом тижня учні писали різдвяні листи- подяки своїм батькам (7 клас), створювали проєкти "Моє Різдво в 2035 році" (6 клас), розмальовували стінгазету "Зимові сюжети улюблених казок", писали новорічні привітання улюбленим казковим героям (5 клас), моделювали власні новорічні казки з допомогою ШІ (8 клас)

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1442479469669964&set=pcb.1324164211604932

Колектив ліцею „Співограй„ на фестивалі „Різдвяні піснеспіви-2023„.

414662518_1428001861487593_3398608882272330818_n.jpg

Щиро дякуємо Крістофу Конінгс, керівнику господарства „Кріс-Віт Україна„ та Вікторії Конінгс ,а також БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПІД ЗАХИСТОМ БОГА”, в особі директора фонду Самокіша Костянтина Ігоровича за доставку з Бельгії в Україну меблів для класних кімнат нашого закладу. 4 кабінети: хімії,біології,української мови та математики,що розташовані на другому поверсі, повністю укомплектовані привезеними партами та стільцями. Окрім парт та стільців отримали ми також шафи для роздаткового матеріалу з висувними контейнерами, які на сьогодні є необхідними для класів Нової української школи. Щира подяка благодійникам!

https://www.facebook.com/photo?fbid=1434224780865301&set=pcb.1331543547533665

Вітаємо Абрамчук Анастасію, ученицю 9 класу із зайнятим І місцем у ІІ (міському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук.Науковий керівник: Васильчук Світлана Ярославівна.

Щиро дякуємо Ярослава Леськів за неймовірно корисний та потрібний подарунок для розвитку творчості на уроках трудового навчання. Бісероплетіння для дітей – це дуже захоплююче заняття. Важливим досягненням бісероплетіння є розвиток у дітей дрібної моторики руки, естетичного смаку, відчуття прекрасного, виховується охайність і точність. Вони вчаться бути посидючими,терплячими, адже плетіння з бісеру це досить копітка робота.

Фотозвіт з готових шедеврів з бісеру,створених дитячими руками, буде обов'язково.

До дня Соборності України учні 6 класу разом з класним керівником Анжела Шаран виготовили плакат співпраці „Ти одна соборна й неподільна,Україно,моя вільна!

анжела михайлівна.jpg

ЕКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЗАПАЛЮЄ ЗІРКИ!

Волинський обласний еколого - натуралістичний центр Волинської обласної ради організував вражаюче ОБЛАСНЕ СВЯТО ЮННАТІВ "Зоряне екологічне сяйво".

Щиро вітаємо керівника гуртка „Юні квітникарі„ Шаран Анжелу Михайлівну та її активних вихованців із отриманням подяки Волинської обласної ради та Волинського обласного еколого-натуралістичного центру.

Щиро дякуємо усім педагогам та дітям,які залучені до заходів та конкурсів із озеленення нашого закладу.

https://www.facebook.com/photo?fbid=1444762639811515&set=pcb.1341301769891176

Щиро вітаємо із зайнятим 3 місцем в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу „Галерея кімнатних рослин„ вихованців гуртка „Юні квітникарі„ - Кацевича Віктора, Максим Дудкевич , Іванюк Ольгу та керівника гуртка Анжела Шаран. Дякуємо за презентацію внутрішнього озеленення навчального закладу на обласному рівні.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1445820436372402&set=pcb.1342287386459281

29 січня в Україні вшановують пам'ять Героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році.

Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.

https://www.facebook.com/photo?fbid=1447175749570204&set=pcb.1343549389666414

425767542_1451517582469354_364340287691786182_n.jpg

07/02/24Щиро вітаємо переможців та учасників Міжнародного конкурсу з інформатики та комп'ютерного мислення «Бобер»-2023. Конкурс проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп'ютерною технікою та літературою.

https://www.facebook.com/photo?fbid=1452131112408001&set=pcb.1347917015896318

16/02/24

З Днем єднання! Пам’ятайте, що ми - сильні, рішучі та незалежні, бо ми разом! Перемоги нам, миру та добробуту!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1457379128549866&s

„Якщо читає дитина,Україна буде вільна і єдина!„ під таким гаслом пройшов Всеукраїнський тиждень дитячого читання в початковій школі до Всесвітнього дня читання.

acebook.com/100028333787433/videos/1378226799564860?idorvanity=421495895205106

Стежинками рідної мови у 1 класі НУШ

https://www.facebook.com/100028333787433/videos/326925843148294?idorvanity=421495895205106

.Сьогодні, 25 лютого 2024 року, виповнюється 153 роки із дня народження української поетеси, письменниці, драматургині, громадсько-політичної діячки Лесі Українки. Учні 3 класу відвідали Воли́нський обласни́й академі́чний музи́чно-драмати́чний теа́тр і́мені Т. Г. Шевче́нка та переглянули повчальну казку Лесі Українки „Біда навчить„ про молоденького задерикуватого горобчика, якого біда навчила розуму.

https://www.facebook.com/photo?fbid=1462337031387409&set=pcb.1357257434962276

До 153-ї річниці з дня народження Лесі Українки відбувся конкурс читців поезії сільських шкіл. Організувала його голова ГО " Фундація розвитку сільської молоді" Яна Цапук. На конкурс своє мистецтво декламації та малюнка презентували й учні нашого закладу під керівництвом мудрих наставників,а саме Леськів Злата,учениця 3 класу, вчитель Берегович Неля Прокопівна та учениця 8 класу Терлецька Марія,керівник Нечипорук Віталіна Василівна. Щирі вітання та подяка дітям, їхнім батькам, керівникам, які разом доклали максимум зусиль та гідно представили заклад на конкурсі.

Щиро вдячні організаторам за гостинність, ліричну заспокійливу атмосферу, смаколики та гостинці.

#фрсм_конкурсчитців

#фрсм_лесюзалесю

#фрсм_лесяукраїнка

#фрсм_поезія

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1463036751317437&set=pcb.1357884254899594

Креативний та творчий педагог Нечипорук Віталіна Василівна разом з учнями 8 класу та батьками створили неймовірний мистецький проєкт до 153 річниці від дня народження Лесі Українки "Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя", – ці слова поетеса написала понад сто років тому. Нині вони звучать особливо актуально, бо ми насправді вже не маємо жодного шляху назад. Ми працюємо, воюємо, живемо життя – бо ж ворог прагне саме це в нас зламати, нашу гідність.

Сотні тисяч наших людей захищають Україну від ворога. Мільйони – допомагають! Шукають усе необхідне для оборони, лікують і реабілітують після поранень, рятують після російських ударів, працюють заради України й українців. Саме в цьому наша міцність. Ми боремось за своє життя!

У команді 8 класу трудиться 10 неповторних, унікальних дітей зі своєю манерою почерку. Діти, створюючи свої унікальні пластилінові букви, вкладали в них свій внутрішній світ і переживання. Їхні емоції відображаються у штрихах, які вони формували, і ці штрихи красномовно говорять за них, за їхні бажання,мрії жити у вільній,незалежній, квітучій Україні без війни, повітряних тривог, переживань. Разом - за нове життя! Разом до перемоги!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1463064104648035&set=pcb.1357907964897223

Це абзац. Натисніть тут, аби додати власний текст чи змінити наявний. Це просто.

Це абзац. Натисніть тут, аби додати власний текст чи змінити наявний. Це просто.

bottom of page